Vestavěné skříně Praha

Vestavěné skříně Praha

Hledáte vestavěné skříně v Praze? Ano i nábytek dokáže vyplnit všechna vaše očekávání. Ale pozor, nespoléhejte na ten sériový, ale na takový, jež vzniká teprve kvůli vašim specifickým potřebám, takže se skvěle přizpůsobí dimenzi a charakteru konkrétního interiéru. Dokáže vás v mnoha směrech velmi příjemně překvapit.

Vestavné skříně lze zcela jednoznačně označit za plnohodnotný funkční nábytek, optimálně přizpůsobený vašim preferencím. Dokáží totiž vytvořit v interiéru úžasnou atmosféru a zdůrazní individuální styl každého pokoje. A to bez ohledu na to, zda jste fanoušky minimalistického, moderního nebo klasického stylu. Ve všech případech vás nábytek na míru potěší svým jedinečným designem, propojeným s maximální praktičností a funkčností.

Vestavěné skříně Praha na míru

Vestavné skříně Praha – vysoká kvalita a preciznost zpracování

A proč si vybrat právě naše skříně? Tajemstvím úspěchu je zejména široká škála používaných materiálů, neustále doplňovaná novými a novými prvky, vybíranými v souladu se současnými trendy v interiérovém designu. Právě toto řešení umožňuje každému zájemci volbu přesně takového vestavěného nábytku, který jeho potřeby, nároky a očekávání uspokojí nejvíce.

Skříně na míru Praha – vsaďte na jistotu

Jestliže se rozhodnete objednat svůj vysněný nábytek u nás, získáte hned několik zajímavých benefitů:

• záruku kvality zpracování,
• krátké lhůty pro realizaci,
• profesionální přístup k projektu
• a především spokojenost s investovanými penězi.

Díky dlouholetým zkušenostem na trhu se nebojíme atypických zakázek, netradičních řešení nebo nestandardních požadavků. Podkroví, velká šatna, zastavění nevyužívaných koutů a rohů – to vše a ještě mnohem víc. Pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího řešení a navrhneme praxí osvědčené postupy a úpravy, s nimiž bylo spokojeno i množství klientů před vámi. I přesto je každá naše zakázka originálem – bez kompromisů, odpovídajícím na přaní a požadavky každého klienta a jeho interiéru. Naše vestavěné skříně jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, což zaručí, že vám jistě budou sloužit mnoho let v perfektním stavu.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi na míru je třeba pečlivě naplánovat

A jak na to? Nejdříve si společně s námi domluvte schůzku. Popište, co přesně potřebujete a po čem toužíte. Nás technik vás následně navštíví, místo plánované realizace skříní pečlivě proměří a podle vašich předchozích instrukcí navrhne to nejlepší řešení. Máte již nápad nebo projekt? I to je skvělé. Porovnejte ho však ještě s naší cenovou nabídkou a dostupnými technologickými možnostmi. Zdarma pro vás vypracujeme nabídku a vy si pak v pohodlí domova můžete vše řádně promyslet, porovnat a zvolit to nejlepší řešení. Můžete se spolehnout na naše profesionální poradenství v každé fázi vašeho projektu. Pomůžeme vám i při výběru materiálů, nejpraktičtějšího příslušenství a nejlepších doplňků.

Šatní skříně na míru Praha s posuvnými dveřmi

Vestavné skříně podkroví

Prostorná šatní skříň tvoří základ každého interiéru. A o to cennější je všude tam, kde nemůžete počítat s klasickými parametry vnitřního prostoru, nýbrž jste omezeni například jeho atypickou výškou nebo zkoseným stropem.

Vestavné skříně Praha

 

A právě vestavné skříně, citlivě zasazené do prostoru, se mohou stát tou nejvýznamnější dělící příčkou mezi skutečně útulným prostorem a místem, jež na první pohled předesílá především svou účelovost. A první varianta je rozhodně tou lepší.

Abyste na své cestě za praktickým interiérem nezaškobrtli, získáte od nás:

• bezplatný projekt, díky němuž si svůj vysněný nábytek představíte v plné kráse ještě dřív, než se vůbec první truhlářská pila nebo kladivo pustí do své práce,
• pomoc při výběru barvy i samotném výběru a návrhu nábytku,
• profesionální poradenství k dosažení maximální funkčnosti nábytku,
• nabídku široké škály materiálů a barev, jež po všech stránkách zdůrazní charakter nejenom vašeho nového nábytku, ale i celé místnosti,
• komplexní servis: dopravu a montáž nábytku přímo na místě zkušenými montážními týmy,
• nepřekonatelnou kvalitu materiálů, výrobků a práce, vypilovanou mnoha lety zkušeností na trhu,
• záruku pět let na veškerý nábytek,
• neokoukaná moderní řešení, navržená v souladu se současnými trendy a vašimi přáními a požadavky.

Zavolejte nám poradíme vám : +420777829611

Šatní skříně na míru Praha

Působíme zejména v oblasti Prahy a okolí, ale nebráníme se ani jiným typům spolupráce. Díky našim vestavěným skříním na míru už nikdy nebudete muset přemýšlet nad tím, kam uložit všechny vaše páry bot nebo kde bezpečně uschovat oslňující večerní šaty pro výjimečné příležitosti. Všechny sezónní věci snadno najdou své místo a ještě zbude množství úložného prostoru pro další nezbytnosti.

Využijte dostupných možností a rozvrhněte si vnitřní členění skříně přesně tak jak potřebujete. Nenechte se omezovat konvencemi. Záleží jen na vás, kolik místa potřebujete na ramínka nebo zda dáte prostor velkým úložným policím pro pečlivě poskládané svršky. I přihrádky na kolečkové brusle nebo jiné sportovní vybavení tu hravě najdou své místo. A při výrobě skříní do dětského pokoje lze jejich útroby snadno přizpůsobit těm nejmenším, kteří je budou každodenně používat.

Inspiraci můžete najít v našich již realizovaných projektech nebo si najít svou vysněnou šatní skříň třeba na internetu nebo v nábytkovém katalogu. Pomůžeme vám maximálně se přiblížit vaší vysněné představě a vyrobíme takovou šatní skříň na míru, o jaké skutečně sníte.

Stačí využít kontaktní e-mail a svěřit mu všechny vaše potřeby a přání. To ostatní stačí nechat na nás. Proměňte své interiérové sny ve skutečnost!

Napište nám nebo nám zavolejte.

 

Zavolejte nám poradíme vám : +420777829611