Nábytek na míru Praha

Nábytek na míru Praha

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v nábytkářském průmyslu. Specializujeme se na zakázkový nábytek, a to včetně kuchyní, luxusních koupelen, šatních skříní, vestavěných skříní, nábytku do kanceláře, postelí na míru a předsíňového či nestandardního nábytku. Naše nabídka zahrnuje vždy ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější řemeslné postupy.

Praha nábytek na míru

Naší nejvyšší prioritou je dokonalost provedení v každém detailu a pečlivá realizace celého projektu v souladu s Vašimi požadavky a přáními.

 

Proč chtít nábytek na míru právě od nás?

Vysoká kvalita a široká škála dostupných materiálů s vysokou estetickou a funkční hodnotou – to jsou základní stavební kameny, které nám umožní vyplnit až do nejmenších podrobností váš sen o útulném a praktickém bydlení. Samozřejmostí je také maximální přesnost vyráběného nábytku na míru, což zajistíme díky opakovaným návštěvám vašeho domova, kde vše pečlivě vyměříme a naplánujeme.

Specializujeme se především na design a výrobu exkluzivního kuchyňského a koupelnového nábytku nejrůznější velikosti. Splnit však dokážeme jakýkoli váš požadavek. Sháníte kancelářský nábytek, dětský nábytek, vybavení do obývacího pokoje, skříně do podkroví či předsíně nebo další atypický nábytek? Pak jsou naše služby určeny přesně pro vás.

 

Místnosti, které navrhujeme, jsou vždy funkční, přehledné a esteticky přívětivé, vybavené maximálně pohodlným příslušenstvím. Umíme vzít v potaz specifické požadavky nejmenších nebo nemohoucích členů rodiny a naši specialisté – návrháři vás dokáží upozornit i na drobnosti, kterých byste si předtím sami nevšimli.

 

Spojujeme modernost, funkčnost a jedinečný styl vybavení místností, díky kterým se těšíme uznání mnoha zákazníků. Zpětnou vazbu vnímáme pozitivně a nebráníme se ani úpravám na již hotovém projektu. Vše je pro vaši spokojenost klíčové.

 

Předsíňový nábytek na míru

Vyrobíme pro vás jakoukoli šatní skříň, nebo jiné funkční vybavení předsíně. Díky našim dlouholetým zkušenostem vám pomůžeme optimálně vybrat materiály a zařízení těchto mnohdy až příliš malých místností a nábytek na míru rozmístíme a navrhneme s co největším přihlédnutím k jeho ergonomii a estetickému vyznění. Při navrhování se zaměřujeme na maximální využití volného prostoru, čehož lze při použití standardizovaného nábytku z obchodních řetězců dosáhnout jen zřídka. Předsíňový nábytek na míru Praha nechává žádné nevyužité koutky ani špatně přístupná místa. To oceníte při uskladnění nejrůznějších nezbytností, ale také při úklidu. Skříně, vestavěné skříně a další prvky, které pro vás vyrobíme, vám budou sloužit léta díky použití kvalitních materiálů a spolehlivých armatur.

 

Potřebujete-li do předsíně například šatní skříně, není problém je vybavit posuvnými dveřmi a to z matných, poloprůhledných nebo dokonce průhledných skel nejrůznějších barev a odstínů. A nemusíte zůstat jen u tohoto prvku. Dveře vám rádi potáhneme i kůží, ratanem či speciálními žaluziemi tak, aby vždy dokonale ladily ke zbylému vybavení interiéru. A nabídneme vám také širokou sortu doplňků, jimiž můžete své šatní skříně vybavit. Ani jeden jediný centimetr tak nezůstane nevyužit a vy tak získáte maximum úložného prostoru i tam, kde byste to nečekali.

 

Navíc při výběru nábytku do předsíně by měl vždy rozhodovat první dojem. Vždyť právě ona vítá všechny návštěvníky u nás doma a prozradí jim, k jaké osobnosti zavítali. Vybavit tedy předsíň pouze tím, co vám zbylo z vybavení vašeho domu či bytu, není právě nejlepší a ani nejpraktičtější nápad.

 

Koupelnový nábytek na míru Praha

Vyrobíme Vám skříně na míru pro umyvadla, kosmetické stolky a skříňky, dekorativní předěly pro vestavěné sušičky a pračky, zrcadlové vybavení koupelny, připravíme celý prostor pro pokládku obkladů a podlahy, navrhneme ideální vany či vybudujeme zcela nové lakované panely a dýhované stěny. Při výrobě koupelnového nábytku klademe důraz na jeho odpovídající ochranu před vlhkostí a vodou. Vždy proto používáme materiály přizpůsobené pro pobyt při vysoké vlhkosti a proměnlivým teplotním rozmezím. Chráníme je laky a silikony tak, aby Vám náš nábytek sloužil bez nejmenší poskvrnky a problému po dlouhou řadu let.

Navrhneme a vyrobíme komplexní  nábytek pro Vaši koupelnu, který se bude  řídit estetikou, dokonale propojenou s funkčností. Díky koupelnovému nábytku na míru optimálně využijeme prostor třeba i ve skromných panelákových bytech. Jde o efekt, jakého byste použitím běžného sortimentu z obchodů nikdy nedosáhli.

Luxusní koupelnový nábytek Praha

Umíme využít i materiály, které se v koupelnách tradičně příliš nevyskytují, o všem o to efektnější dokáží být. Není problém zařídit koupelnu například celou ve dřevě nebo ji vybavit nápaditými mosaznými detaily ve stylu vintage. Osvícení kvalitními LED zdroji jí pak dodá tu pravou atmosféru, která by neměla relaxačnímu centru vaší domácnosti v žádném případě chybět.

Přizpůsobíme ji malým i velkým obyvatelům, dodáme potřebné funkční prvky (madla, úchyty, sedátka apod.) a postaráme se, aby vše na první i druhý pohled působilo jednoduše dokonale. Nechte se inspirovat nápady na našem webu nebo se nám jednoduše svěřte pouze s důležitými prvky, které by měla vaše vysněná koupelna mít a společně ji oblékneme do přesně takového hávu, jaký potřebujete. Vždyť naprosté soukromí může jít bez obtíží ruku v ruce s dokonalým vzhledem a ničím neomezenou funkčností. Stačí se jen podívat na svěřený prostor z více než jednoho úhlu pohledu. A to my doopravdy umíme. Na to se můžete spolehnout.