Kuchyně na míru Praha

Kuchyně na míru Praha

Vytváření kuchyňské linky na míru je nesmírně zajímavým a inspirativním procesem, jež navíc dokáže přetvořit doposud „pouze“ užívaný prostor ve skutečnou oázu komfortu a radosti. A naše kuchyně na míru v Praze vám všechny tyto body snaží naplnit do nejvyšší míry.

Kuchyně na míru Praha

Nezbytnými průvodci v tomto procesu jsou dlouholeté zkušenosti, použití kvalitních materiálů a sázka na ty nejprověřenější a nejrelevantnější výrobní techniky a postupy. Nejdůležitějším prvkem vůbec však stále zůstávají přání a potřeby zákazníka.

Rohové kuchyně Praha i ty ve tvaru U začínají stejně

Nezáleží na tom, zda je vaší vysněnou kuchyní ta, jež dokonale zaplní každičký kout ve vašem atypickém prostoru nebo naopak taková, jež sází ze všeho nejvíce na nápadité detaily, aniž by samozřejmě upozaďovala cokoliv z tolik ceněné praktičnosti nebo odolnosti.

Rohové kuchyně na míru Praha
Rohové kuchyně na míru

A kde celý proces začíná? Samozřejmě u vás doma. Zkušený interiérový návrhář musí pečlivě zaměřit každý roh a každou nerovnost, aby mohl později v pohodlí grafického studia přetavit vaše nápady a přání v realitu, jíž nepoznamenají žádné nečekané překážky nebo chyby. Využijte prvního setkání a do nejmenších detailů popište, jak by vaše nová kuchyně Praha měla vypadat. Barva, výška linky, pozice sporáku a digestoře, výklopné zásuvky, místo na vaši sbírku čajů nebo bylinek, maximum úložného prostoru pro jídelní sety, jimiž zásobujete při rodinných akcích rozsáhlé příbuzenstvo… Nic není nemožné, jen je třeba vědět, s čím je nutné počítat.

Jakmile vznikne hrubý nárys, přijde čas na další kontakt. Nemusíte studio vždy navštěvovat osobně, bohatě postačí i telefonický rozhovor nebo e-mail. A jakmile budou všechny detaily hotové, čeká na vás už jen finální schválení celého projektu.

Sektorové kuchyně Praha si můžete poskládat doslova na míru

Volba barev, materiálů, výběr příslušenství a požadovaného kuchyňského vybavení – to všechno vás při plánování kuchyně čeká. Naštěstí nemusíte začínat úplně od píky. Sektorové kuchyně se rády přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům, ať už jsou jakékoli, a jako bonus mohou nabídnout i lepší cenu a rychlejší realizaci. A to samozřejmě bez jakéhokoliv negativního dopadu na kvalitu takového řešení. Ale nebráníme se ani návrhům skutečně originálních kuchyní, jež zohlední váš osobitý vkus, specifické potřeby a zamýšlený účel (jinou kuchyni potřebuje cukrářka, jinou milovník argentinských steaků).

Barva kuchyně – je nebo není nejdůležitější?

Vzhled kuchyně v nás musí vyvolávat žádoucí emoce. Ne ty, které nám vnutí libovolný katalog výrobce, nýbrž ty, o něž skutečně stojíme a chceme jimi být obklopeni. Takže zatímco někdo hledá v kuchyni inspiraci a sází spíše na její pestré a veselé provedení, pro jiného je tento ostrov oázou klidu a pohody, takže mu lépe sedne vyvedení v tlumených a uklidňujících barvách. A jaké jsou nejoblíbenější typy kuchyní na našem trhu?

Černá kuchyně

Kuchyně, jíž dominuje černá, je především symbolem luxusu a prostoru , který při svém budování klade důraz na detail. Barva noci totiž nic neodpustí a každou sebenepatrnější nepřesnost prozradí na první pohled. Zavděčí se také všem, kdo sází v první řadě na snadnou údržbu a dlouhodobou odolnost materiálu. Černá barva si totiž svou svébytnost a dominanci zachovává opravdu dlouho. Zvláště je-li její krása podtržena použitím kvalitních materiálů, na což při plánování vaší kuchyně rozhodně dbáme.

Šedá kuchyně

Měla by vaše nová kuchyně být především maximálně praktická a útulná? Šedá ve všech svých odstínech dostojí oběma závazkům bez ztráty hvězdičky. Umí působit nenuceně a přitom rafinovaně, často stačí změnit jen úhel pohledu. Můžete si prohlédnout již hotové realizace některých našich projektů a přesvědčíte se o tom sami.

Kuchyně bílá

Do třetice bývá nejčastěji poptávaná kuchyně Praha vyvedená v bílé. Na mnoho majitelů totiž působí doslova jako nepopsaný list, díky němuž nacházejí za kuchyňskou linkou nečekanou inspiraci. Dává přednost jednoduchosti a vzdušnosti při zachování maximálního stupně komfortu a praktičnosti. A i malé prostory promění ve velmi přívětivé místo.

 

Když je projekt schválen…

… je čas na uzavření finální smlouvy a zálohu. Vy jako objednavatel tak získáte potvrzení všeho, na čem jste se v předcházející fázi dohodli. Dostanete veškeré dokumenty i podklady a získáte přehled rozvržení práce do jednotlivých fází a její předpokládané délce.

Kuchyně na míru do bytu Praha

Proměníme vaše myšlenky a přání v realitu

V této fázi přicházejí ke slovu šikovné ruce řemeslníků, jež se pustí do výroby vašeho vysněného nábytku. Použití kvalitních materiálů a jejich perfektního zpracování je základem dlouhodobé odolnosti a funkčnosti každé kuchyně. Jsou připraveny veškeré servisní otvory apod.

Čtvrtá etapa přenese dobrodružství výroby nové kuchyně k vám domů

Nyní už zbývá vše pouze dopravit na místo určení. Jestliže bylo předtím třeba nově zabudovat odpady, vytvořit nové dlaždičky nebo uložit v kuchyni novou podlahu, pak už vás naši řemeslníci navštívili o něco dříve a vše připravili k tomuto finálnímu kroku. Vy se stále o nic nestaráte, pouze si užíváte pohled na nově vznikající umělecké dílo.

Tím totiž dobře provedená kuchyně je. Profesionálové vše usadí na to správné místo a je-li to třeba, doladí poslední známky nedokonalostí, vzniklých při výrobě. Dokonalé vyplnění všech vašich představ a přání je naším největším závazkem. A vaše nová kuchyně už je připravena. Stačí ji vybavit vašimi oblíbenými pomocníky a vrhnout se na přípravu lahodných dobrot.

Zavolejte nám: +420777829611